♦ BIOGRAPHY

21. března 2015 v 12:04 | Candice♥

Candice Rene Accola je americká herečka,zpěvačka a textařka. Candice se narodila v roce 1987 a to přesněji 13. května v Houstonu, v Texasu. Candice vyrůstala ve městě Edgewood. Její otec se jmenuje Kevin a je kardiochirurg. Její máma se jmenuje Carolyn, ta se dříve pohybovala v inženýrství - přesněji životního prostředí. Nyní je uvedena jako žena v domácnosti. Candice má mladšího bratra.

V polovině roku na Lake Highland Preparatory School se přestěhovala do Los Angeles. O šest měsíců později získala smlouvu na debutové CD, které neslo název It's Always the Innocent Ones. Střední školu dokončila "na dálku" v roce 2005. Její první film ve kterém si zahrála nese název- Pirate Camp. Hostovala v seriálech jako Jak jsem poznal vaši matku, Lovci duchů a Greek. Také se objevila ve filmech On the Doll, Juno, Deadgirl a X's & O's. Candice se v roce 2007 objevila i v doprovodném sboru- Hannah Montana.

Nyní s ní byla podepsána smlouva na další sérii Upíří Deníků,kde ji můžeme znát jako mladou,chytrou a krásnou blonďatou upírku- Caroline Forbesovou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama