♦ Season 6

6x22 - I'M THINKING OF YOU ALL THE WHILE | SYNOPSIS

24. dubna 2015 v 9:33 | Candice♥
SBOHEM MYSTIC FALLS - Po svatbě Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) věci naberou dramatického obratu, když se ukáže nezvaný host, který Elenu (Nina Dobrev) nechá v příšerném nebezpečí. I přes Mattovu (Zach Roerig) radu opustit město, aby se ochránila, vzdorovitá Bonnie (Kat Graham) bere věci do vlastních rukou poté, co se ocitla v situaci, kdy má nést důsledky zvráceného plánu. Když se Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) dostanou na citové rozcestí jejich vztahu, opětné setkání s Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) nechává Tylera (Michael Trevino), aby čelil rozhodnutí, které by mohlo změnit jeho život navždy. Mezitím lehkomyslné činy Lily (hostující hvězda Anni Wersching) způsobují, že si Stefan uvědomí, co je jeho matka ochotná udělat, aby získala zpět svou "rodinu". Nakonec po zničujím řetězci událostí je Damon (Ian Somerhalder) nucen, aby udělal to nejobtížnější rozhodnutí ve svém životě.

6x21 - I'LL WED YOU IN THE GOLDEN SUMMERTIME | SYNOPSIS

24. dubna 2015 v 9:32 | Candice♥
VELKÝ DEN JO A ALARICA - Je svatební den Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), a Elena (Nina Dobrev) a Bonnie (Kat Graham) dělají, co můžou, aby pomohly vystresované Jo s přípravami na poslední chvíli. Po odhalení nějakých život-měnících novinek, které Damon (Ian Somerhalder) tajil, bere Stefan (Paul Wesley) svého bratra na výlet, aby mu dal perspektivu na jeho budoucnost s Elenou. Jinde, když se Caroline (Candice Accola) vrátí do Mystic Falls poté, co se vypořádala s důsledky svého řádění s vypnutými city, začíná to svým přátelům vynahrazovat a přichází s uvědoměním si možností, že ona a Stefan by mohli být spolu. Nakonec, když začne mít Bonnie intenzivní noční můry, že po ní jde Lily (hostující hvězda Annie Wersching), bere Matta (Zach Roerich), aby jí pomohl Lily dostat.

6x20 - I'D LEAVE MY HAPPY HOME FOR YOU | SYNOPSIS

24. dubna 2015 v 9:31 | Candice♥
LÉK - Když se Alaric (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) neochotně účastní svých rozlučkových večírků, Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) diskutují následky impulzivní nabídky, kterou Damon učinil. Elena, která neví, co dělat, se obrací pro radu k Bonnie (Kat Graham) a Jo, ale je zaražená, když Bonnie vytáhne nějaké neočekávané obavy. Když si Enzo (Michael Malarkey) uvědomí, že je Lily (hostující hvězda Annie Wersching) na nebezpečné zničující spirále, žádá Stefana (Paul Wesley), aby mu mohohl zasáhnout než bude příliš pozdě. Nakonec si Matt (Zach Roerig), znechucený nadpřirozenými výhnužkami, které zamořily město, vybíjí svou frustraci na Tylerovi (Michael Trevino), zatímco Alaric zvažuje život-měnící radu.

6x18 - I NEVER COULD LOVE LIKE THAT | SYNOPSIS

28. března 2015 v 10:51 | Candice♥
Stefan a Caroline mají vypnutou lidskost, proto se společně mstí všem lidem na Whitmorské univerzitě. Damon se na to nemůže dívat, proto přijde s riskantním plánem, který zahrnuje jeho matku Lily. Jo pomáhá obětem Stefana a Caroline a během toho Elena zjistí, že je Jo těhotná, což Elenu nutí přehodnotit svou situaci jakožto upír. Enzo se svěří Sarah o své tragické minulosti. Karaoke vystoupení ve Scull baru se zvrhne, proto se Matt a Tyler ocitnou v nebezpečí.

6x17 - A BIRD IN A GILDED CAGE | SYNOPSIS

22. března 2015 v 15:54 | Candice♥
DAMON NAVŠTĚVUJE VĚZEŇSKÝ SVĚT ROKU 1903 - S pomocí Bonnie (Kat Graham) a Kaie (hostující hvězda Chris Wood) připravuje Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) plán, jak osvobodit Damonovu matku Lily (hostující hvězda Annie Wersching), která je uvězněná ve vězeňském světě roku 1903. Mezitím, když se Carolinin (Candice Accola) plán pro Stefana (Paul Wesley) vymstí, musí to napravit. Jinde, zpět na Whitmoreské univerzitě, Enzova (Michael Malarkey) a Alarickova (Matt Davis) snaha dostat Caroline zpět nejde zrovna podle plánů, když si uvědomí, že byli přechytračeni. Nakonec nečekaný dárek od Bonnie zanechá Damona otřeseného do morku kostí.

SYNOPSIS | SEASON 6

22. března 2015 v 15:48 | Candice♥

A když už jsem v tom,tak doplním rovnou i šestou sérii. :) Vynechám teď tu aktuální co teď byla a tu kerá bude, protože ty budou v samostatném článku. :) Zdroj je opět ten samý jako u minulého. Bude pod článkem! ♥


6x01 | I'LL REMEMBER

DRUHÉ ŠANCE A NOVÉ ZAČÁTKY - Poté, co strávila 4 měsíce vypořádáváním se se ztrátou Damona (Ian Somerhalder) nekonvenčním a potenciálně i nebezpečným způsobem, se Elena (Nina Dobrev) vrací na Whitmoreskou Univerzitu, aby nastoupila do druháku. Caroline (Candice Accola), která není schopná se posunout dál, se zoufale snaží najít způsob, jak zvrátit kouzlo, kterým Poutníci začarovali Mystic Falls a začne být frustrovaná, když jí Stefan (Paul Wesley) neodpovídá na telefonáty. Tyler (Michael Trevino), který je opět človekem, čelí hádce na jedné fotbalové akci, která otestuje jeho schopnost ovládat vztek, zatímco Matt (Zach Roerig) má obavy, že se Jeremy (Stefen R. McQueen) se smrtí Bonnie (Kat Graham) vyrovnává způsobem, který ho ničí. Alaric (Matt Davis), který se snaží přizpůsobit se novému životu upíra, se ocitne v nepřijemné situaci, když potkává Jo (hostující hvezda Jodi Lyn O'Keefe), krásnou doktorku z univerzitní nemocnice. A nakonec, zatímco si všichni myslí, že se Stefan snaží najít stopu, jak dostat Damona a Bonnie zpět, je Elena v šoku z toho, co Stefan dělal doopravdy.6x02 | YELLOW LEDBETTER

DLOUHÁ CESTA DOMŮ - Elena (Nina Dobrev), která ví, že se musí vyrovnat se ztrátou Damona (Ian Somerhalder), se obrací na Alarica (Matt Davis), aby jí pomohl pohnout se v životě dál. Enzo (Michael Malarkey) přesvědčuje Caroline (Candice Accola), aby se k němu připojila při hledávní stopy, jak dostat Damona a Bonnie (Kat Graham) zpět, ale Caroline je v šoku, když si nečekaně zajedou a zjistí tak, co mezitím dělal Stefan (Paul Wesley). Mezitím má Matt (Zach Roerig) strach o Jeremyho (Steve R. McQueen), který tráví čas se Sarah (hostující hvězda Gabrielle Walsh), záhadnou dívkou, která nedávno přijela do Mystic Falls. Na jiném místě Tripp (hostující hvězda Colin Ferguson), vedoucí obecního bezpečnostního programu, činí zajímavé přiznání Mattovi o jeho spojení s městem. Nakonec, když je Druhá strana zničena a pryč navždy, se Damon a Bonnie neochotně spojí dohromady, aby odkryli záhadu toho, kde jsou a jak se dostanou zpět domů.


6x03 | WELCOME TO PARADISE

PROBLÉMY U TŮNĚ - Ve snaze přivést do jejich života opět trochu zábavy, přesvědčuje Elena (Nina Dobrev) Caroline (Candice Accola), aby se s ní setkala u tůně, kde ji plánuje seznámit s Liamem (hostující hvězda Marco James). Tyler (Michael Trevino), který stále bojuje se zvládnutím svého vzteku, žádá Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) o laskavost a je překvapen, když mu vyklopí nečekané přiznání. Stefan (Paul Wesley) přijíždí zpět do Mystic Falls, aby vyhledal Enza (Michael Malarkey) a zaskočí ho, když si všimne změny u Eleny. Mezitím u jezera, Enzova akce způsobí, že Matt (Zach Roerig) učiní udivující odhalení a Jeremy (Steven R. McQueen) objeví něco o proti-magickém kouzlu, které by mohlo Elenin život dostat do nebezpečí. Na jiném místě se Damon (Ian Somerhalder) a Bonnie (Kat Graham) zadrhnou na vodítku, které je vede k tomu, aby uvěřili, že nejsou sami.


6x04 | BLACK HOLE SUN

FLASHBACK DO BOUŘLIVÝCH ČASŮ DAMONOVA ŽIVOTA - Když si Damon (Ian Somerhalder) a Bonnie (Kat Graham) uvědomí, že období v Damonově minulosti, by mohlo poskytnout vodítka k tomu, jak najít cestu zpět domů, je Damon nucen znovu prožít jeden z nejhorších dnů v jeho životě. Po trapném setkání s Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) v nemocnici, se Alaric (Matt Davis) vloží do věci, aby pomohl Jeremymu (Steven R. McQueen) dát si život dohromady a vypořádat se se ztrátou Bonnie. Jinde se Stefan (Paul Wesley) pokouší ukázat Eleně (Nina Dobrev), jaké je to začít znovu a vytvořit si novou identitu, zatímco nic netušící Matt (Zach Roerig) se ocitne ve znepokojující situaci, když mu Tripp (hostující hvězda Colin Ferguson) prozradí temné tajemství. Nakonec je Stefan, který je zoufalý po tom, aby získal ve svém životě něco normálního, ohromen, když se ukáže nečekaný návštěvník.


6x05 | THE WORLD HAS TURNED AND LEFT ME HERE

JE TU HOMECOMING - Když je Homecoming za rohem, zve Elena (Nina Dobrev) Liama (hostující hvězda Marco James), aby s ní šel na párty v labitintu obilí. Místo toho, aby se Caroline (Candice Accola) zúčastnila plesových slavností, je duchem nepřítomna, poté, co se Stefan (Paul Wesley) nečekaně ukáže a potřebuje její pomoc při uklízení nepořádku, který nadělal Enzo (Michael Malarkey). Alaric (Matt Davis), který se řídí Eleninou radou, ať je víc společenský, se neochotně zúčastní párty, ale zničující nehoda rychle vede jeho a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), aby si rychle zachránili životy. Někde jinde se Tyler (Michael Trevino) ocitne v nebezpečné pozici, když je testována jeho vlkodlačí kletba a když je Stefan (Paul Wesley) obléhaný emocemi, přiznává se Caroline o jeho rozhodnutí, odjet z Mystic Falls. Nakonec učiní Damon (Ian Somerhalder) a Bonnie (Kat Graham) důležitý objev, který má vliv na jejich cíl, vrátit se domů.


6x06 | THE MORE YOU IGNORE ME, THE CLOSER I GET

NOČNÍ ZÁCHRANA - Když Alaric (Matt Davis) přijde na to, že Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) nemůže být ovlivněna, žádá Elenu (Nina Dobrev), aby vypátrala něco o jejím původu. Po té, co zjistí, že Tripp (Colin Ferguson) zajal Enza (Michael Malarkey), se Caroline (Candice Accola) spřáhne s Mattem (Zach Roerig) a Stefanem (Paul Wesley), aby ho zachránili dřív, než se Tripp dozví jejich identitu. Vyzbrojená novými informacemi o své minulosti, se Sarah (hostujícé hvězda Gabrielle Walsh) vloupá do Trippovi kanceláře a je překvapená, když tam najde Matta, jak dělá svůj vlastní výzkum. Mezitím je Elena nucena vypořádat se s následky svých akcí a Jeremy (Steven R. McQueen) narazí na tvrdé dno, když se kolem sebe ohání zničujícím způsobem. Nakonec je Damon (Ian Somerhalder) pevně rozhodnutý vzít věci do vlastních rukou poté, co dostane nějaké znepokojující zprávy.


6x07 | DO YOU REMEMBER THE FIRST TIME?

VZPOMÍNKY Z JINÝCH ČASŮ - Když se vrací minulost, aby Elenu (Nina Dobrev) pronásledovala, je nucena svým problémům čelit s hlavou vztyčenou. Po noci na výroční benefiční akci Whitmoreského Lékařského Centra, se Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) svěřuje Alaricovi (Matt Davis) o své vlastní tragické minulosti. Mezitím se Stefan (Paul Wesley), Matt (Zach Roerig) a Enzo (Michael Malarkey) uchýlí k extrémům, když Tripp (hostující hvězda Colin Ferguson) nechce vyzradit informace o jeho upíro-zabijácké operaci a Caroline (Candice Accola) závodí s časem, když se šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) ocitne uprostřed nebezpečného plánu. Jinde se Tyler (Michael Trevino) a Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) sbližují a Damon (Ian Somerhalder) se zadrhne o zarážející vodítko, které obnovuje jeho naději.


6x08 | FADE INTO YOU

SVÁTEK PŘÁTEL MA WHITMORESKÉ UNIVERZITĚ / FLASHBACKY DO KAIOVY ZABIJÁCKÉ MINULOSTI - Když se Caroline (Candice Accola) a Elena (Nina Dobrev) chystají na to, že budou na koleji pořádat Svátek Přátel, obdrží jakési nadějné novinky od Alarica (Matt Davis) a Stefana (Paul Wesley), kteří byli na cestách v Portlandu, aby zjistili nějaké informave o Covenu Gemini. Tyler (Michael Trevino) je pevně rozhodnutý pomoci Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) poté, co s Lukem (hostující hvězda Chris Brochu) odhalí nějaké znepokojující informace o jejich čarodějnickém původu a o plánech, které pro ně chystá jejich coven. Mezitím večeře nabere dramatický obrat, když se Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), která odhalila několik bolestivých detailů o její minulosti, ocitne v boji o život, což nutí Alarica do snahy jí z dálky pomoci. Nakonec učiní Kai (hostující hvězda Chris Wood) nebezpečný objev, který ho přivede o krok blíže k jeho propuštění.


6x09 | I ALONE

DOHODA S ĎÁBLEM - Damon (Ian Somerhalder) se ocitne v problémech poté, co uskuteční plán, který si vyžaduje Alaricovu (Matt Davis) neochotnou účast. Když Elena (Nina Dobrev) sdílí s Jeremym (Steven R. McQueen) nadějné novinky o Bonnie (Kat Graham), je zaskočena jeho reakcí. Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) pomáhá Damonovi a Eleně s jejich plánem dostat Bonnie zpět, ale když věci naberou nečekaný obrat, visí na ní obtížné rozhodnutí. Někde jinde, když Enzovy (Michael Malarkey) akce překročí hranice, Matt (Zach Roerig) bere věci do vlastních rukou a Kaiova (hostující hvězda Chris Wood) existence je stále nebezpečnou hrozbou.


6x10 | CHRISTMAS THROUGH YOUR EYES

SAMOTA O VÁNOCÍCH - S blížícími se svátky se Bonnie (Kat Graham) pokouší zopakovat své oblíbené tradice, zatímco nostalgicky vzpomíná na šťastnější časy se svými přáteli. Vzhledem k tomu, že se ve svůj oblíbený čas v roce nemůže vrátit do Mystic Falls, je Caroline (Candice Accola) překvapená, když šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) přiveze svátky na Whitmoreskou univerzitu. Mezitím po zjištění, že se Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) pohřešuje, se Alaric (Matt Davis) obrací na Damona (Ian Somerhalder) a Elenu (Nina Dobrev) pro pomoc, mezitím se Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Luke (hostující hvězda Chris Brochu) ocitnou v naději, když přistoupí Tyler (Michael Trevino) s riskantním plánem. Někde jinde pomáhá Jeremy (Steven R. McQueen) Mattovi (Zach Roerig) uskutečnit plán, jak sejmout Enza (Michael Malarkey), ale začne být v obavách, když Matt zajde příliš daleko. Nakonec je Stefan (Paul Wesley) nucen oznámit Caroline jakési devastující novinky.


6x11 | WOKE UP WITH A MONSTER

KONTROLOVÁNÍ MOCI - Kai (hostující hvězda Chris Wood), který je mocnější než kdy jindy, drží Elenu (Nina Dobrev) uvězněnou, zatímco se učí ovládat svou nově získanou magii. V sídle Salvatorů se Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Alaric (Matt Davis) snaží připravit Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) na blížící se ceremoniál sloučení s Kaiem, ale rychle si uvědomí, že je Jo slabší, než si mysleli. Poté, co přiveze šerifku Forbesovou (hostující hvězda Marguerite MacIntyre) domů, jede Caroline (Candice Accola) se Stefanem (Paul Wesley) do Jižní Karolíny, aby našli lék na matčinu rakovinu. Mezitím je Stefan, který má na cestě do Jižní Karolíny i své vlastní zájmy, zaskočen, když se ukáže Enzo (Michael Malarkey), který chce za každou cenu zjistit, co Stefan skrývá. Když nakonec Damon (Ian Somerhalder) zjistí, že byla Elena unesena Kaiem, je nucen k tomu, aby znovu promyslel svou strategii poté, co nečekaný návštěvník naruší jeho plány. Tuto epizodu režíroval Paul Wesley.


6x12 | PRAYER FOR THE DYING

SLOUČENÍ - Když otec Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Luka (hostující hvězda Chris Brochu) přijede do města, aby oslavil jejich narozeniny, tak se pokusí a přesvědčí ho, aby nechal Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) a Kaie (hostující hvězda Chris Wood) uskutečnit slučovací ceremoniál. Poté, co se Tyler (Michael Trevino) dozví, že se sloučení koná dříve, než čekal, naléhá na Liv, aby ho nechala promluvit se svým otcem. Mezitím, když Carolinin (Candice Accola) plán, jak vyléčit matku nabere nečekaný a zničující obrat, shromáždí se Elena (Nina Dobrev), Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) v nemocnici, zatímco se Jo snaží zachránit život šerifce Forbesové (Margueritte MacIntyre). Nakonec, když je sloučení už připraveno, Damonův riskantní plán způsobí, že se věci začnou rychle vymykat kontrole, což nutí jednoho z dvojčat vzít věci do vlastních rukou.


6x13 | THE DAY I TRIED TO LIVE

HODNĚ ŠTĚSTÍ, BONNIE - Elena (Nina Dobrev), která je odhodlaná oslavit Bonniiny (Kat Graham) narozeniny, přesvědčuje Jeremyho (Steven R. McQueen), že je to to, co by Bonnie chtěla. Poté, co složí rozbitý ascendant, se Elena, Jeremy a Damon (Ian Somerhalder) snaží poslat Bonnie zprávu, ale situace se zhorší, když učiní znepokojující objev. Mezitím, když Enzo (Michael Malarkey) zjistí Stefanovo (Paul Wesley) tajemství ohledně jeho pravnučky Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays), bere si neochotného Matta (Zach Roerig), aby mu pomohl narušit její život. Jinde Stefan dohlíží na Caroline (Candice Accola), která se nekonvenčně snaží vypořádat se vším, co se kolem ní děje. Nakonec Jeremy, který si uvědomuje, že je čas, aby se pohnul dál se svým životem, uvažuje, že by nadobro odešel z Mystic Falls.


6x14 | STAY

SBOHEM, MYSTIC FALLS - Je poslední Jeremyho (Steven R. McQueen) den v Mystic Falls a Elena (Nina Dobrev) nasazuje statečnou tvář, když nostalgicky vzpomínají na staré časy. Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) se začnou sbližovat při chystání chaty Carolininy rodiny, aby tam mohla její matka dožít své poslední dny. Během balení kanceláře se šerifka Forbesová (Marguerite MacInytre) obrací Damona (Ian Somerhalder), aby jí pomohl vyřešit jeden z jejích zbylých otevřených případů, který se týká Eleniných rodičů. Jinde, když násilná konfrontace s Enzem (Michael Malarkey) zanechá Jeremyho s úvahami, jestli odjet nebo ne, ocitne se Matt (Zach Roerig) se svým životem na vlásku poté, co Enzo jeho a Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays) naláká do nebezpečného plánu. Nakonec spěchá Caroline do nemocnice poté, co zjistí, že se to s její mámou zhoršilo.


6x15 | LET HER GO

VÝKONNÁ PRODUCENTKA JULIE PLEC SE SVÝM REŽISÉRSKÝM DEBUTEM - Poté, co Caroline (Candice Accola) zadá úkoly všem svým přátelům se pokouší vypořádat se svou nynější situací, když se kolem ní začne usazovat realita. Elena (Nina Dobrev), která tráví den s Caroline, začíná mít obavy, když si všímá zvláštních změn v jejím chování. Mezitím si Alaric (Matt Davis) začíná dávat pozor, když se Kai (hostující hvězda Chris Wood), který začal užívat nečekaných účinků sloučení, zoufale obrací k Jo (hostjící hvězda Jodi Lyn O'Keefe) a žádá ji o pomoc. Jinde Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) zvažují významnou životní změnu, zatímco se Bonnie (Kat Graham) ocitne v neznámé situaci. A když Damon (Ian Somerhalder) nabízí Caroline radu, jak se vypořádat se vším, co se kolem ní děje, nutí ho to vzpomenout si na bolestivé vzpomínky, které zahrnují jeho matku.


6x16 | THE DOWNWARD SPIRAL

IAN SOMERHALDER SE SVÝM REŽISÉRSKÝM DEBUTEM - Po vypnutí lidskosti, které následovalo po smrti matky, dává Caroline (Candice Accola) svým přátelům nečekané ultimátum. Stefan (Paul Wesley) neví, jak zvládnou novou Caroline a jeho snaha zasáhnout vyvolá nebezpečný řetězec událostí, což ho s Elenou (Nina Dobrev) dostane do závodu s časem. Mezitím poté, co se snažil z Kaie (hostující hvězda Chris Wood) dostat odpovědi ohledně vězeňského světa, se Damonův (Ian Somerhalder) svět obrátí vzhůru nohama, když se dozví zničující informace o své matce Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Jinde se Enzo (Michael Malarkey) ocitne v situaci, kdy se jeho zájem o Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays) zvyšuje a Bonnie (Kat Graham) začíná bojovat s dopady toho, že se vrátila zpět do reálného světa.
 
 

Reklama